Sensacja! Cielepała ciężko znokautowany. Wyniki gali w Kałuszynie

Sporty walki

Poznaliśmy zwycięzców walk gali Summer Boxing Night II w Kałuszynie. W walce wieczoru Jacek Chruślicki (5-0, 3 KO) sensacyjnie znokautował Mateusza Cielepałę (1-1, 1 KO) w pierwszej rundzie. W innym pojedynku Maksim Hardzeika (7-0, 3 KO) pokonał przez jednogłośną decyzję Bartłomieja Grafkę (22-35, 10 KO). Poznaliśmy także półfinalistę Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej. Został nim Jakub Sosiński, który wygrał z Andrzejem Szkutą (0-1).

Gala Summer Boxing Night II rozkręcała się z walki na walkę. Było debiutantów, którzy postawili pierwsze kroki w zawodowym ringu. Kibice zgromadzeni w Kałuszynie z pewnością czekali na walkę wieczoru, w której Cielepała skrzyżował rękawice z Chruślickim. Ku zaskoczeniu wszystkich, mistrz Polski seniorów wagi ciężkiej został posłany na deski już w pierwszej rundzie.

Cielepała źle zaczął pojedynek. "Polski Tyson" ruszył odważnie na rywala, ale jego ochocze ataki skończyły się poważnym rozcięciem łuku brwiowego. Sędzia jednak pozwolił mu kontynuować walkę. Od tego momentu Chruślicki przeszedł do zdecydowanej ofensywy.

Liczne ciosy dwukrotnie posłały 
Cielepałę na deski, ale ten był w stanie wrócić do pojedynku. Następny upadek po silnych uderzeniach zakończył się jednak nokautem. Arbiter przerwał starcie i zwycięstwo 33-letniego boksera stało się faktem.

W innym ważnym starciu Hardzeika pokonał przez jednogłośną decyzję Grafkę. W zaległym ćwierćfinale Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej wygrał Sosiński. Podczas gali w Kościerzynie jego rywalem w walce o finał będzie właśnie Cielepała.

Karta walk:

Jacek Chruślicki (5-0, 3 KO) pokonał przez KO Mateusz Cielepałę (1-1, 1KO)  w pierwszej rundzie. 

Maksim Hardzeika (7-0, 3 KO) pokonał przez jednogłośną decyzję (80-72, 80-72, 80-72) Bartłomieja Grafkę (22-35, 10 KO).
Jakub Sosiński (1-0) pokonał przez niejednogłośną decyzję (40-36, 38-38, 39-37) Andrzeja Szkutę (0-1).
Kewin Gruchała (5-0, 2 KO) pokonał przez KO w drugiej rundzie Dawida Kucharewicza (0-2).
Adrian Szczypior (2-0, 2 KO) pokonał przez TKO w czwartej rundzie (poddanie przez narożnik) Wladimira Marszałowa (0-1).
Max Miszczenko (1-0, 1 KO) pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Krzysztofa Stawiarskiego (0-1).
Kacper Meyna (2-0) pokonał na punkty Mateusza Rybarskiego (1-9) przez jednogłośną decyzję.
Damian Tymosz (1-0, 1 NC) pokonał na punkty Nadzira Bakhshyieu (4-7-2) przez niejednogłośną decyzję.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

To już koniec gali w Kałuszynie, która przyniosła zaskakujące wyniki. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

Koniec walki w pierwszej rundzie! Cielepała na deskach! "Polski Tyson" znokautowany w pierwszej rundzie! Chruślicki wygrywa w walce wieczoru.

Zaczynamy walkę wieczoru: Mateusz Cielepała (1-0, 1KO) vs Jacek Chruślicki (4-0, 2 KO).

Znamy zwycięzce co-main eventu gali Summer Boxing Night II. Maksim Hardzeika pokonał Bartłomeja Grafkę przez jednogłośną decyzję sędziów (80-72, 80-72, 80-72).

Hardzeika jest coraz bliżej nokautu. Grafka zmęczony, blisko upadku na deski. Polak stara się jednak wytrzymać do końca pojedynku...

Połowa ośmiorundowego pojedynku za nami. Trwa wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na Białorusina. Pod względem technicznym oglądamy najlepszy pojedynek podczas trwającej gali.

Pierwsza runda za nami. Precyzyjne i szybkie ciosy Hardzeiki dają mu lekką przewagę przed kolejną odsłoną pojedynku.

Czas na co-main event gali Summer Boxing Night II. Zmierzą się w niej Maksim Hardzeika (6-0, 3 KO) oraz Bartłomiej Grafka (22-34, 10 KO).

Jakub Sosiński wygrywa przez niejednogłośną decyzję sędziów (40-36, 38-38, 39-37) z Andrzejem Szkutą. Jego następnym rywalem na gali w Kościerzynie będzie Mateusz Cielepała.

Koniec pojedynku. Sosiński minimalnie lepszy, ale o intensywność pojedynku decyduje zmęczenie. W ostatnich minutach Szkuta raczej się bronił, niż wyprowadzał celne ataki.

Koniec pierwszej rundy. Dwaj debiutanci walczą bez zbędnych kalkulacji. W tej nieustannej wymianie ciosów lepiej wypada Sosiński, który częściej trafiał i zmuszał Szkutę do głębokiej defensywy.

W następnej walce poznamy ostatniego półfinalistę Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej. Jakub Sosiński zmierzy się Andrzejem Szkutą.

Kewin Gruchała zwycięża w drugiej rundzie przez nokaut z Dawidem Kucharewiczem.

W następnym starciu Kewin Gruchała zawalczy z Dawidem Kucharewiczem. Pojedynek odbędzie się w umownej kategorii do 73 kg.

Koniec walki! Marszałow poddany przez narożnik w czwartej rundzie. Zwycięża Adrian Szczypior!

Marszałow na deskach już w pierwszej rundzie! Sędzia jednak pozwala mu wstać i kontynuować walkę.

Kolejny pojedynek na gali w Kałuszynie odbędzie się w wadze średniej. W czterorundowej walce wystąpią Adrian Szczypior i Wladimir Marszałow.

Cieżki nokaut Miszczenki na Stawiarskim w trzeciej rundzie! Ukrainiec najpierw prawym sierpowym zachwiał rywalem, a po chwili poprawił go drugim, by ostatecznie posłać na deski.

Pierwsza runda raczej dla Miszczenki. Ukrainiec szybciej porusza się po ringu. Jego lewe sierpowe trafiają w głowę Polaka.

Transmisja już w Polsacie Sport. Czas na pojedynek polsko-ukraiński. Na dystansie czterech rund zmierzy się Max Miszczenko i Krzysztof Stawiarski

Trwa studio w Polsacie Sport Fight. Wkrótce wracamy z kolejnym pojedynkiem.

Koniec czwartej rundy. Rybarski ledwo wytrwał do końca pojedynku. Meyna wygrywa na punkty przez jednogłośną decyzję (40-32, 40-32, 40-32).

Meyna znacznie lepszy, choć w kolejnych rundach opadł z sił. Rybarski dwukrotnie na deskach, ale sędzia pozwolił mu wstać. Zaraz czwarta, ostatnia odsłona walki.

Koniec pierwszej rundy. Meyna zdecydowanie lepszy. Zadał znacznie więcej uderzeń rywalowi.

Czas na kolejny pojedynek, tym razem w wadze ciężkiej. Kacper Meyna vs Mateusz Rybarski.

Koniec czwartej rundy. Damian Tymosz zwycięża na punkty przez niejednogłośną decyzję.

Jesteśmy na półmetku czterorundowej walki. Polak wyraźnie szybszy od rywala. Tymosz częściej trafiał Białorusina. Wszystko wyjaśni się w dwóch kolejnych odsłonach pojedynku.

Trwa pierwsza walka z karty głównej w Kałuszynie. Damian Tymosz - Nadzir Bakhshyieu.

Trwa już transmisja w Polsacie Sport Fight. Od godziny 20:00 gala będzie dostępna również w Polsacie Sport.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z gali Summer Boxing Night II. Początek wydarzenia już o godzinie 19.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie