KSW 50: Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 50: Transmisja w PPV
fot. KSW

Czas na KSW 50! W Londynie w rolach głównych wystąpią m.in. Phil de Fries, Tomasz Narkun, Roberto Soldić, Norman Parke, Marcin Wrzosek, Damian Janikowski czy Antoni Chmielewski. Transmisja w systemie PPV. Gdzie oglądać galę KSW 50 w TV i online? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

Phil De Fries będzie po raz trzeci bronił mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej. Można być pewnym, że przed własną publicznością w Londynie zrobi wszystko, by wygrać. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Luis Henrique, który podczas ostatniej gali rozprawił się w drugiej rundzie z Michałem Andryszakiem. - To będzie trudny przeciwnik, widziałem jego imponujące zwycięstwo w ostatniej walce. Widziałem też, że w ogóle się nie boi. Szukałem w jego oczach strachu, nie znalazłem go - przyznał De Fries.

 

Walkę wieczoru poprzedzi pojedynek mistrza kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna z mieszkającym na co dzień w Anglii Przemysławem Mysialą. Żyrafa ostatni raz bronił tytułu 27 maja 2017 roku, później toczył boje z Mamedem Khalidovem i De Friesem. W sobotę będzie faworytem. Tym bardziej, że ma bardzo miłe wspomnienia związane z Londynem. To właśnie tutaj wywalczył pas, pokonując cztery lata temu Gorana Reljicia. Mysiala ma większe doświadczenie, ale czy to wystarczy, by sprawić niespodziankę?

 

W Londynie pojawi się także Roberto Soldić. Pierwotnie jego rywalem miał być Patrik Kincl, jednak wyeliminowała go kontuzja. Na kilka dni przed galą jego miejsce zajął Michał Pietrzak.  - Mówią, że jestem najlepszym zawodnikiem w organizacji KSW. Ale ja udowodnię, że jestem też najlepszy na świecie - przekonywał Soldić. - Myślę, że jest w moim zasięgu. On mocno bije, ale ja mam mocną głowę - zapewnił Pietrzak.

 

Kibice wiele obiecują sobie po starciu Normana Parke’a i Marcina Wrzoska. Żaden z nich nie zwykł odpuszczać w walce. Tym bardziej, że stawką będzie tymczasowy pas kategorii lekkiej. - Jest bardzo solidny, lubię go. Wziął walkę na ostatnią chwilę. Ludzie twierdzą, że go rozbiję, ale to nie będzie łatwe. Trenowałem bardzo ciężko, nikogo nigdy nie lekceważę. (...) To dla niego wielka szansa na zdobycie pasa i nie lekceważę go tak, jak Borys zlekceważył mnie. To będzie dobra walka - stwierdził Parke.

 

Podczas gali KSW 50 wystąpią także brązowy medalista olimpijski Damian Janikowski, weteran Antoni Chmielewski, dla którego ma to być ostatni występ w karierze, jak również były mistrz KSW w kategorii półśredniej Dricus du Plessis.

 
Jak zamówić jubileuszową galę KSW 50 w Cyfrowym Polsacie?
 
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł.
 
Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
 
• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.
 
Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.
 
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
 
• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla telewizji internetowej OTT),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.
 
Jak obejrzeć galę KSW 50 w IPLI?
 
Odbywającą się w Londynie galę KSW 50, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.
 
Transmisja gali KSW 50 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w Ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 14 września, o godzinie 19:00.
 
Karta walk KSW 50:
 
Walka o pas wagi ciężkiej:
120,2 kg/265 lb: Phil de Fries (17-6, 2 KO, 13 SUB) vs Luis Henrique (12-5, 3 KO, 6 SUB)
 
Walka o pas wagi półciężkiej:
93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (16-3, 3 KO, 12 SUB) vs Przemysław Mysiala (23-9-1, 10 KO, 12 SUB)
 
Catchweight 80 kg: Roberto Soldić (16-3, 14 KO, 1 SUB) vs Michał Pietrzak (8-3, 2 KO, 2 SUB)
 
Walka o tymczasowy pas wagi lekkiej:
70,3 kg/155 lb: Norman Parke (27-6-1, 4 KO, 12 SUB) vs Marcin Wrzosek (14-5, 5 KO, 3 SUB)
 
83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (3-2, 3 KO) vs Tony Giles (6-1, 4 KO, 2 SUB)
90,0 kg/198 lb: Antoni Chmielewski (32-17, 5 KO, 18 Sub) vs Jason Radcliffe (15-7, 10 KO, 4 SUB)
83,9 kg/185 lb: Dricus du Plessis (12-2, 4 KO, 8 SUB) vs Joilton Santos Lutterbach (30-7, 9 KO, 11 SUB)
52,2 kg/115 lb: Aleksandra Rola (2-0) vs Catherine Costigan (6-2, 4 SUB)
 
Transmisja gali KSW 50 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w Ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 14 września, o godzinie 19:00.
MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze