ME siatkarzy 2019: Francja - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Spotkanie ćwierćfinałowe mistrzostw Europy Francja - Włochy budzi ogromne emocje wśród fanów siatkówki. Rywalizacja tych zespołów w tak wczesnym etapie turnieju oznacza, że jednego z nich z pewnością zabraknie w strefie medalowej. Która z ekip pożegna się z marzeniami o złocie? Relacja na żywo i wynik meczu Francja - Włochy na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Francji przebrnęła przez fazę grupową bez najmniejszych problemów. Trójkolorowi wygrali wszystkie spotkania tracąc zaledwie jednego seta właśnie w meczu z Włochami. 1/8 finału również nie przysporzyła współgospodarzom turnieju problemów. Pewnie rozprawili się z Finlandią 3:0.

 

Włosi mają powody do zmartwień przed tym spotkaniem. Nie dość, że mają już na swoim koncie porażkę z Francją w tym turnieju, to jeszcze stracili jednego z kluczowych graczy. Kontuzji doznał podstawowy przyjmujący Filippo Lanza. Wyraźne kłopoty zdrowotne ma również Osmany Juantorena, który podczas poprzedniego meczu kilkukrotnie był wspomagany przez lekarzy Italii.

 

Za Francuzami przemawia nie tylko wynik pierwszego meczu, ale również atut własnej hali i żywiołowo dopingująca publiczność. Czy to wystarczy, by awansować do półfinału mistrzostw Europy?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Francja - Włochy od godziny 21:00 na Polsatsport.pl

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze