#FortunaGdyPełnaTrybuna zebrała imponującą kwotę w 12. kolejce!

Piłka nożna
#FortunaGdyPełnaTrybuna zebrała imponującą kwotę w 12. kolejce!
fot. Fortuna

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. W ramach 12. kolejki, w której na trybunach pojawiło się 13487 widzów sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich - podopiecznych Fundacji Polsat, za każdą osobę obecną na trybunach.

Kibice, pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste! Podejmijcie charytatywne wyzwanie Fortuny przychodząc na mecz swojego ukochanego klubu. Z Waszym wsparciem uda się pomóc cierpiącym na dziecięce porażenie mózgowe Oliwii i Łukaszowi Czarneckim, którzy są podopiecznymi Fundacji Polsat.

 

 

- Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibiców - mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.
 
W ramach 12. kolejki udało się zebrać aż 16781 złotych, a kontynuacja wspaniałej akcji już w 13. kolejce. Organizatorzy zachęcają do przyjścia na stadion, a celem ma być podwojenie stawki.
 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

 

#FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat. 

WIĘCEJ - TUTAJ 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie