El. Euro 2020: Czechy - Anglia. Relacja i wynik na żywo

Mecz dwóch najlepszych drużyn grupy A będzie jednym z najciekawszych spotkań piątkowych eliminacji EURO 2020. Anglicy wygrali u siebie z Czechami aż 5:0, więc nasi sąsiedzi będą chcieli się zrewanżować. Czy im się uda? Relacja i wynik na żywo z meczu Czechy - Anglia od 20:45 na Polsatsport.pl.

Strzelanie na Wembley zaczęło się już w pierwszej połowie. Anglia prowadziła 2:0 po golach Raheema Sterlinga i Harry'ego Kane'a. Czesi stanęli więc przed niezwykle trudnym zadaniem, jakim jest odrobienie dwóch bramek straty z czwartą drużyną świata. Ostatecznie im się nie udało. Po przerwie stracili jeszcze trzy trafienia (dwa gole Sterlinga i samobójczy Tomasa Kalasa).

W piątek faworytem znowu będą podopieczni Garetha Southgate'a. Selekcjoner reprezentacji Anglii stanie przed trudnymi wyborami na konkretnych pozycjach. Trent Alexander-Arnold czy Kieran Trippier na prawej obronie? Kto zagra na środku defensywy? Kto dołączy do Sterlinga i Kane w linii ataku? Pytań jest naprawdę sporo, lecz tak naprawdę każdy wybór Southgate'a będzie się bronił.

Relacja i wynik na żywo z meczu Czechy - Anglia od 20.45.