Heynen: Nic nie mówiłem siatkarzom, tylko klaskałem

Siatkówka

– Zawsze po meczu w dwóch zdaniach próbuję powiedzieć moim zawodnikom jak oceniam ich występ. Dzisiaj nie powiedziałem nic. Tylko klaskałem, bo moi zawodnicy świetnie wykonali zadanie – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen po zwycięstwie 3:0 nad Australią w spotkaniu 8. kolejki Pucharu Świata.

Po meczu Polska – Australia (3:0) w Pucharze Świata siatkarzy powiedzieli:
 
Vital Heynen (trener reprezentacji Polski): – Zawsze po meczu w dwóch zdaniach próbuję powiedzieć moim zawodnikom jak oceniam ich występ. Dzisiaj nie powiedziałem nic. Tylko klaskałem, bo moi zawodnicy świetnie wykonali zadanie. Jestem bardzo z nich zadowolony. Mam nadzieję, że ostatnie trzy spotkania będą wyglądać podobnie.
 
Michał Kubiak (kapitan reprezentacji Polski): – Zagraliśmy bardzo dobry mecz, ale najważniejsze, że od samego początku do końca potrafiliśmy utrzymać koncentrację. Nasz trener bardzo dobrze zarządza drużyną. Było wiele zmian i my cały czas utrzymywaliśmy wysoki poziom gry.
 
Mark Lebedew (trener reprezentacji Australii): – Niewiele można powiedzieć o tym spotkaniu. Polska zagrała bardzo dobry mecz, byli doskonale przygotowany, agresywni od pierwszej piłki i nie odpuścili nawet na minutę. Jeśli podejdziemy do tego poważnie, to z tego spotkania możemy dużo nauki wyciągnąć na przyszłość. Niestety dla kibiców nie był to najlepszy spektakl.
 
Samuel Walker (przyjmujący reprezentacji Australii): – Jesteśmy rozczarowani wynikiem. Podeszliśmy do meczu z nadzieją, że będziemy mogli nawiązać walkę. Staraliśmy się rywalizować na podobnym poziomie, ale niestety to nam kompletnie nie wyszło.
 
W załączonym materiale wideo skrót meczu Polska – Australia 3:0.
RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze