PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszej kolejce ligi mistrzów świata BKS Visła Bydgoszcz czeka niezwykle trudne zadanie. Do hali Łuczniczka przyjedzie trzecia drużyna poprzedniego sezonu Jastrzębski Węgiel. Czy podopiecznym Przemysława Michalczyka uda się sprawić niespodziankę już na inaugurację rozgrywek? Relacja na żywo i wynik meczu BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

Jastrzębski Węgiel to zespół, który co roku walczy o najwyższe cele. Mimo zawirowań związanych z odejściem Ferdinando de Giorgiego oraz Salvadora Hidalgo de Olivy jastrzębianom udało się osiągnąć wielki sukces, jakim był brązowy medal PlusLigi.

 

W składzie zespołu doszło przed sezonem do kilku roszad. Opuścili go m.in. Grzegorz Kosok, Wojciech Ferens i Dawid Gunia. Skład zasilili zawodnicy, których na pewno nie można określić mianem mniej wartościowych. W tym gronie są m.in. reprezentant Polski Tomasz Fornal, wicemistrz Polski Graham Vigrass, który przeniósł się do Jastrzębia z Warszawy i były siatkarz ekipy z Bydgoszczy Raphael Margarido.

 

O ile zmiany w jastrzębiu były niewielkie, o tyle w Bydgoszczy doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Łatwiej byłoby wymienić zawodników, którzy zostali w klubie, niż tych, którzy się z nim rozstali.

 

Czy przebudowany zespół będzie w stanie sprawić niespodziankę i już w pierwszej kolejce pokonać medalistę z zeszłego sezonu?

 

Relacja na żywo i wynik meczu BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie