MB Boxing Night 6: Rywal Parzęczewskiego przygotowany na wojnę (WIDEO)

Sporty walki
MB Boxing Night 6: Rywal Parzęczewskiego przygotowany na wojnę (WIDEO)
fot.

Już 23 listopada do ringu powróci polski król nokautu Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO). Na gali MB Boxing Night 6 pięściarz z Częstochowy zmierzy się z Ryanem Fordem (16-5, 11 KO), który nastawia się na sprawienie ogromnej niespodzianki przed polską publicznością. Fragmenty treningów Kanadyjczyka robią wrażenie!

Ryan Ford ma na swoim koncie 21 zawodowych pojedynków, ale wcześniej z powodzeniem radził sobie także w MMA. Kanadyjczyk niewątpliwie jest zaprawiony w ciężkich bojach, a dodatkowo przyzwyczajony do ciężkiej pracy na treningach.

 

Ford zdaje sobie sprawę, że wygrana z wysoko notowanym Parzęczewskim pozwoli mu jeszcze zaistnieć w rankingach i być może otrzymać szansę kasowej walki. "The Real" zgodnie ze swoim pseudonimem podchodzi do obowiązków niezwykle poważnie i szykuje wielką formę na występ 23 listopada na MB Boxing Night.

 

Kanadyjczyk przygotowaniami chętnie dzieli się z kibicami w mediach społecznościowych. Na Twitterze zamieścił m.in. fragmenty walki z cieniem, treningów na przyrządach i informacje o sparingpartnerach. Ostatnio w zajęciach pomagał mu także niepokonany pięściarz i dobry znajomy Erik Bazinyan (23-0, 17 KO).

 

- Przyjadę do Polski i nie pozostaje żadnych wątpliwości. Nie ma mowy o decyzji sędziowskiej. Nigdy nie lekceważę moich rywali i wiem, że muszę pojawić się w Polsce w najlepszej odsłonie. Wiem, że to będzie wojna i będę na to gotowy - mówi Ford.

 

Bilety dostępne na ebilet.pl.

 

Poniżej krótkie fragmenty treningów Ryana Forda:

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie