SuperLega: Itas Trentino - Calzedonia Verona. Transmisja w Polsatsport.pl

Siatkówka
SuperLega: Itas Trentino - Calzedonia Verona. Transmisja w Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Czwarta kolejka SuperLega rozpoczyna się w sobotę. Jednym z meczów kolejki Serie A1 będą derby Adygi, w których złoty medalista Klubowych Mistrzostw Świata - Itas Trentino podejmie Calzedonię Veronę. Transmisja meczu Itas Trentino - Calzedonia Verona w Polsatsport.pl.

Gospodarze rozpoczęli rozgrywki od trzech wygranych. Na inaugurację spotkali się z Consar Ravenna 3:0, w drugiej kolejce pokonali zespół Bartosza Kurka - Vero Volley Monzę 3:0, a seta stracili w spotkaniu z Volley Tonno Callipo 3:1.

 

Goście zmagania w Serie A1 zaczęli od zwycięstwa z Argos Volley Sora 3:0. W drugim meczu ulegli zespołowi Vital Heynena - Sir Safety Perugia 0:3. W trzeciej kolejce wygrali po zaciętym meczu z Gas Sales Piacenza 3:2.

 

Radostin Stojczew  wie, że sobotnie spotkanie z klubowym mistrzem świata, nie będzie należało do najłatwiejszych. - Najistotniejsze będzie, żebyśmy dali z siebie maksa i mieli szansę na zabranie punktów "do domu". Recepta na ten mecz? Musimy postarać się utrzymać wysoki poziom koncentracji. Z pewnością ważnym elementem w tym miesiącu będzie głowa, gdyż mamy obecnie bardzo napięty harmonogram meczowy - powiedział szkoleniowiec gości.

 

Mecz czwartej kolejki będzie szczególnie sentymentalny dla Stojczewa. Bułgar prowadził zespół z Trydentu przez wiele sezonów (2007-2013 i 2014-2016) i zdobył w tym czasie liczne tytuły.

 

Siatkarze Angelo Lorenzettiego są faworytem tego meczu. Jednak ambitny zespół z Werony należy do drużyn, które będą próbowały "ukraść" punkty ekipom z pierwszej czwórki. Czy uda im się to w sobotnim spotkaniu?

 

Transmisja meczu Itas Trentino - Calzedonia Verona od godz 18:00 w Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze