SuperLega: Kioene Padova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
SuperLega: Kioene Padova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Po porażce z Cucine Lube Civitanova siatkarzom z Perugii zależy na tym, by podnieść morale w zespole. Pierwszą okazją ku temu będzie starcie z Kioene Padova. Czy podopieczni Vitala Heynena wypełnią zadanie i złapią kontakt punktowy z czołówką tabeli ligi włoskiej? Transmisja meczu Kioene Padova - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl.

Początek sezonu w wykonaniu ekipy z Perugii nie wygląda najlepiej. Wicemistrzowie Włoch co prawda wygrali trzy mecze, ale w dwóch potrzebowali do tego tie-breaków. Zanotowali też dwie porażki. W czwartej kolejce sensacyjnie ulegli Power Volley Milano 0:3. Czarę goryczy przelała porażka z Cucine Lube, po której po raz pierwszy przemówił prezes Perugii Gino Sirci.

 

- Wszystko powinno działać jak w szwajcarskim zegarku, a tak nie było. Nie oglądaliśmy Perugii, którą znamy od lat. Nic nie idzie dobrze. Musimy zmienić kurs jak najszybciej. Mamy duże problemy - powiedział.

 

Okazja na poprawienie nastrojów w drużynie nadarzy się już w czwartek. Ekipa Heynena zmierzy się na wyjeździe z Padovą. Drużyna ta rozegrała jak dotąd tylko trzy mecze i wygrała dwa z nich. Były to jednak zwycięstwa z drużynami z dołu tabeli. Jedyną porażkę 0:3 podopieczni Valerio Baldovina znaotowali w meczu z Leo Shoes Modeną.

 

Transmisja meczu Kioene Padova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 na Polsatsport.pl. Premiera telewizyjna od godziny 23:00 w Polsacie Sport Extra.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie