Jerkov nie jest już siatkarką E.Leclerc Radomki

Siatkówka
Jerkov nie jest już siatkarką E.Leclerc Radomki
fot. radomka.com

Klub E.Leclerc Radomka Radom poinformował o rozwiązaniu umowy z chorwacką przyjmującą Mią Jerkov. Więcej informacji w oświadczeniu zamieszczonym w portalu radomka.com.

Poniżej treść komunikatu:

 

W związku z obecną sytuacją informujemy, że kontrakt zawarty z Mią Jerkov uległ rozwiązaniu. Obie strony zgodziły się na rozwiązanie sytuacji za porozumieniem stron.

 

Mia Jerkov dołączyła do drużyny E.Leclerc Radomki Radom przed sezonem 2019/2020, mając za sobą udane występy w lidze tureckiej. W radomskiej drużynie pełniła rolę kapitana drużyny. Na boiskach LSK w barwach Radomki rozegrała 5 spotkań. Ostatnio nie grała z powodu kontuzji.

 

Dziękujemy Mii za grę w barwach E.Leclerc Radomki Radom i życzymy powodzenia w dalszej karierze.” – powiedział Dyrektor Klubu Łukasz Kruk. „Obecnie trwają poszukiwania zawodniczki na tą pozycję, która wzmocni naszą drużynę. Niewykluczone, że to nie koniec zmian w Radomce. – dodaje Łukasz Kruk.

 

Mia dziękujemy za grę w naszym Klubie i życzymy wszystkiego dobrego w dalszej karierze! Mia, hvala ti što igraš u našem klubu i želimo ti sve najbolje u karijeri!"

CM, radomka.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze