Gala w Raszynie. Talarek - Strecki: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Gala w Raszynie. Talarek - Strecki: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Babilon Promotion

W sobotni wieczór w Raszynie odbędzie się gala Babilon Promotion, podczas której zobaczymy aż osiem pojedynków bokserskich. W walce wieczoru wystąpi doświadczony Robert Talarek (24-13-2, 16 KO), którego rywalem będzie Ołeksandr Strecki  (9-1, 4 KO). Transmisja w Polsacie Sport.

Podczas gali w Raszynie odbędzie się prawdziwa wojna w wadze średniej. Tak można określić starcie Talarka z byłym ukraińskim olimpijczykiem, medalistą MŚ i ME Streckim. Polak zaprezentował się już w tym roku w ringu podczas kwietniowej gali w katowickim Spodku. Tam po morderczym pojedynku z Patrykiem Szymańskim odniósł zwycięstwo przez TKO. W starciu 33-letnim bokserem powinniśmy być świadkami kolejnej wymiany mocnych ciosów.

Sobotni rywal Talarka nie jest faworytem, jednak stać go na wiele. Swoje doświadczenie z boksu amatorskiego przeniósł na zawodowy, wygrywając do tej pory dziewięć z dziesięciu walk. W kadrze swojego kraju trenował wspólnie z Wasylem Łomaczenką oraz Ołeksandarem Usykiem. Możliwość sparingów z tak doświadczonymi bokserami świadczy o możliwościach 33-letniego Ukraińca, który na co dzień mieszka w Poznaniu.

Po raz kolejny na zawodowych ringach swoje umiejętności zaprezentuje też Wiktoria Sądej, dwukrotna wicemistrzyni Europy oraz mistrzyni Polski seniorek. W Raszynie wystąpią także debiutanci, Patryk Trochimiak, Jan Lodzik oraz Łukasz Stanioch.

Karta walk:
Robert Talarek (24-13-2, 16 KO) - Ołeksandr Strecki (9-1, 4 KO)
Łukasz Stanioch (debiut) - Mihalis Davis (4-2, 2 KO)
Jan Lodzik (debiut) - Kristian Nguyen (1-0, 1 KO)
Adrian Ali Ahmad (1-0) - Jakub Laskowski (1-0, 1 KO)
Wiktoria Sądej (0-1) - Dani Hodges (5-2)
Patryk Trochimiak (debiut) - Mykhailo Sovtus (2-2)
Przemysław Kulig (debiut) - Damian Tarabasz (1-2)
Kuba Nasiłowski (75,9 kg) - Mateusz Karolak (72 kg)*

* pojedynek w boksie olimpijskim

Transmisja gali w Raszynie Talarek - Strecki od godziny 20:00 w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze