SuperLega: Klub Bednorza autorem sensacyjnych transferów? Zapowiadają się hitowe powroty

Siatkówka
SuperLega: Klub Bednorza autorem sensacyjnych transferów? Zapowiadają się hitowe powroty
fot. CEV

Znany włoski dziennikarz siatkarski Gian Luca Pasini ujawnił na swoim blogu dwa nazwiska, które w przyszłym sezonie mogą trafić do ekipy Leo Shoes Modena. Mowa o wielkich gwiazdach w postaci Bruno Rezende oraz Earvina N'Gapetha. Obaj kilka lat temu reprezentowali już barwy niebiesko-żółtych.

Według doniesień Pasiniego, w szatni Modeny atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Powodem tego ostatnie wyniki osiągane przez podopiecznych Andrei Gianiego, którzy przegrali trzykrotnie w pięciu ostatnich meczach ligi włoskiej.

 

Słaba forma siatkarzy Modeny zbiegła się z informacją o rzekomych transferach do klubu Rezende oraz N'Gapetha. Brazylijczyk występuje obecnie w Cucine Lube Civitanova, natomiast Francuz broni barw Zenita Kazań. Ten drugi często bywa w cieniu Cwetana Sokołowa oraz Makisma Michajłowa, ale ostatnio było o nim głośno z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne, do którego doszło w Brazylii. Francuski przyjmujący został za to aresztowany, ale wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji.

 

Obaj zawodnicy mieliby zasilić barwy Modeny od przyszłego sezonu. Rezende grał w tym klubie w latach 2014-2016, podczas gdy N'Gapeth występował w zespole 12-krotnych mistrzów Włoch w latach 2014-2018.

 

Leo Shoes Modena znajduje się na trzecim miejscu w tabeli SuperLegi ze stratą już dziesięciu punktów do prowadzącego Lube. Siatkarzem Modeny jest Bartosz Bednorz.

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze