Reprezentant Polski zmieni klub? Może trafić do... Kazachstanu!

Piłka nożna
Reprezentant Polski zmieni klub? Może trafić do... Kazachstanu!
fot. Cyfrasport
Jacek Góralski (pierwszy z lewej).

Gdyby Jacek Góralski zamienił ligę bułgarską na kazachską, z pewnością dla wielu kibiców byłby to spory szok. Pomocnik reprezentacji Polski, który występuje w Łudogorcu Razgrad po sezonie może trafić do Kajratu Ałmaty.

Góralski w bułgarskiej drużynie występuje od sierpnia 2017 roku. Od samego początku jest podstawowym graczem Łudogorca, z którym zdobył dwa mistrzostwa Bułgarii i pewnie zmierza po trzeci tytuł. Kontrakt 13-krotnego reprezentant Polski z aktualnym pracodawcą kończy się wraz z końcem czerwca 2020 roku. Do gry wkroczył kazachski - Kajrat, który chce skusić dużymi pieniędzmi 27-letniego defensywnego pomocnika.

 

O prawdopodobnym transferze Góralskiego do Kazachstanu poinformował Piotr Koźmiński. - Sprawa, jak tam słyszę, miałaby być mocno zaawansowana - napisał na Twitterze dziennikarz "Super Expressu". Pochodzący z Bydgoszczy zawodnik od 1 lipca miałby zostać piłkarzem zespołu z Ałmatów.

Zawodnikiem Kajratu, który jest wicemistrzem Kazachstanu jest inny Polak - Konrad Wrzesiński. Nasz rodak w ubiegłym sezonie rozegrał 25 meczów ligowych, w których strzelił trzy gole oraz zanotował dziewięć asyst.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze