Teodorczyk blisko nowego klubu? Zaskakujący kierunek Polaka

Piłka nożna
Teodorczyk blisko nowego klubu? Zaskakujący kierunek Polaka
fot. PAP

Łukasz Teodorczyk nie może liczyć na regularną grę w zespole Udinese, ale nie planuje wracać do kraju. Zagraniczne media informują, że 28-latek może niebawem zasilić szeregi tureckiej ligi, a dokładniej 14-krotnego mistrza kraju Besiktasu Stambuł.

Teodorczyk nie może zaliczyć do udanych obecnego sezonu. We włoskiej lidze w trwających rozgrywkach w barwach Udinese zaliczył zaledwie 27 minut w pięciu spotkaniach. W swojej drużynie w wyjściowej jedenastce nie widział dla niego poprzedni szkoleniowiec Igor Tudor, a na niewiele więcej może liczyć u aktualnego trenera Luki Gottiego.

 

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się informacje o możliwej zmianie klubu przez polskiego napastnika. Niedawno łączono 28-latka m.in. z Parmą Calcio. Ostatnie wieści są jednak dość zaskakujące. Dziennik "Fotospor" podał, że Teodorczyk jest bardzo blisko Besiktasu.

 

Polak podobno ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z Besiktasem. Przedstawiciele tureckiego klubu wspólnie z menadżerem piłkarza mają spotkać się w najbliższych dniach z władzami Udinese. "Fotospor" informuje, że drużyna znad Bosforu jest zainteresowana półrocznym wypożyczeniem, a do transferu definitywnego mogłoby dojść po zakończeniu sezonu.

 

Wygląda na to, że na przeszkodzie stanąć mogą tylko władze "Bianconerich". Ostateczne decyzje poznamy najprawdopodobniej w najbliższych dniach.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie