Legia przedłużyła umowę ze swoim obrońcą

Piłka nożna
Legia przedłużyła umowę ze swoim obrońcą
fot. PAP

Obrońca Igor Lewczuk podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Umowa 34-latka będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Kolejną decyzję podjęli szefowie Legii Warszawa. Obrońca Igor Lewczuk podpisał z wicemistrzami Polski nowy kontrakt - poinformowano. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, a więc do końca kolejnego sezonu. Lewczuk wrócił na Łazienkowską w czerwcu 2019 roku.

 

 

- Wracając do Warszawy miałem świadomość, że wiele osób mogło zwątpić w ten ruch, ale swoją pracą i zaangażowaniem chciałem udowodnić, że jestem w stanie pomóc drużynie walczyć o najwyższe cele. Tym bardziej cieszę się, że zostanę w Legii o kolejny rok dłużej. To zaufanie, to dla mnie dodatkowa motywacja, by stale się rozwijać i razem z zespołem sięgać po tytuły - powiedział portalowi Legia.com Lewczuk.

 

Lewczuk jest wychowankiem Hetmana Białystok. W swojej karierze występował w Zniczu Pruszków, Jagiellonii Białystok, Piaście Gliwice, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz. W 2014 roku trafił do Legii, którą opuścił dwa sezony później, przenosząc się do Girondins Bordeaux. Po powrocie z Francji, ponownie zasilił barwy "Wojskowych". W rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy pojawił się na boisku aż 18 razy.

 

- Od momentu podpisania kontraktu Igor został ważną częścią naszego zespołu. Każdego dnia pokazuje swoje zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie, z czego wielu innych naszych piłkarzy może korzystać i czerpać. Cieszę się, że Igor zostanie z nami kolejny rok – dodał dyrektor sportowy Legii Radosław Kucharski.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie