Przerwane treningi! Siatkarze Modeny opuszczają Italię

Siatkówka
Przerwane treningi! Siatkarze Modeny opuszczają Italię
fot. Polsat Sport
Matthew Anderson i Micah Christenson w piątek opuszczą drużynę i wrócą do Stanów Zjednoczonych.

Klub Modena Volley poinformował, że dwaj amerykańscy siatkarze Matthew Anderson i Micah Christenson w piątek opuszczą drużynę i wrócą do Stanów Zjednoczonych. Obaj podjęli taką decyzję ze względu na trudną sytuację związaną z epidemią koronawirusa i wynikającą z niej decyzją o zawieszeniu rozgrywek oraz treningów.

W związku z panującą we Włoszech epidemią koronawirusa dwaj reprezentanci USA: przyjmujący Matthew Anderson oraz rozgrywający Micah Christenson postanowili wyjechać do ojczyzny. Jak poinformował klub z Modeny, obaj siatkarze wrócą do zespołu, gdy sytuacja się unormuje i zostaną wznowione treningi. Przypomnijmy, że Włosi odwołali wszystkie wydarzenia sportowe do 3 kwietnia.

 

Kurek zaapelował do kibiców! "Nie słuchajcie blogerek, celebrytów i... sportowców"

 

Wśród zagranicznych gwiazd Modeny jest również Bartosz Bednorz. Nie wiadomo jeszcze, czy przyjmujący zdecyduje się na powrót do Polski.

 

– Najważniejsze jest to, by zadbać o własne zdrowie. Nie jest istotne czy gramy i trenujemy, to schodzi na drugi plan – przyznał Bednorz w niedawnej rozmowie z Marcinem Lepą na kanale "Prawda siatki".

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie