Mioduski gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Mioduski gościem Cafe Futbol
graf. Polsat Sport
Gościem Cafe Futbol będzie właściciel Legii Warszawa - Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski jest gościem kolejnego odcinka Cafe Futbol. Właściciel Legii pojawił się w programie w niedzielę 15 marca. Głównym tematem dyskusji jest sytuacja w świecie sportu, w tym w Ekstraklasie, związana z pandemią koronawirusa. Cafe Futbol w niedzielę 15 marca o godzinie 11:00.

- Musimy zachować się odpowiedzialnie, ale też pragmatycznie. Z tego punktu widzenia jedyną dobrą decyzją jest zawieszenie rozgrywek - to słowa Dariusza Mioduskiego sprzed kilkudziesięciu godzin, kiedy jeszcze nie było pewne czy rozgrywki piłkarskie w Polsce zostaną zawieszone. Co stało się w piątek 13 marca po południu, wszyscy doskonale wiemy. Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy zostały zawieszone do końca marca. Nie odbędą się też spotkania najbliższej kolejki Fortuna 1 Ligi oraz II ligi.

 

Zobacz: Odwołano mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi i II ligi

 

Wciąż nie wiadomo jednak, jak długo tak naprawdę potrwa przerwa w polskim i światowym futbolu. Dopiero we wtorek można się spodziewać decyzji UEFA w sprawie tegorocznych mistrzostw Europy zaplanowanych na przełom czerwca i lipca. Czy zostaną one przełożone na przyszły rok? Jak wtedy będzie wyglądało ewentualne dokończenie sezonu 2019/2020 w europejskich ligach? Mioduski, który jest członkiem Zarządu European Club Association (ECA) skupiającej największe kluby piłkarskie Europy oraz członkiem UEFA Club Competitions Committee, z pewnością udzieli informacji na te pytania.

 

Prezes Legii opowiedział o tym, jak jego klub radzi sobie z pandemią. "Piłkarze dostali rowery do pracy w domu i podzielili się na grupy" - zdradził Mioduski.

 

Cafe Futbol już w niedzielę 15 marca o godzinie 11:00. Program prowadzi Przemysław Iwańczyk, a gośćmi są Dariusz Mioduski, Cezary Kowalski, a także Roman Kołtoń. Dogrywka Cafe Futbol o godzinie 12:25.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze