Klub z Bundesligi wrócił do treningów

Piłka nożna
Klub z Bundesligi wrócił do treningów
fot. PAP
VfL Wolfsburg zajmuje 7. miejsce w tabeli Bundesligi.

Piłkarze VfL Wolfsburg wrócili do treningów. Zajęcia - ze względu na szerzący się koronawirus - nie odbywały się na murawie, a na siłowni, w małych grupach i pod dużymi higienicznymi restrykcjami. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery małe zespoły.

Przed zajęciami każdy piłkarz miał mierzoną temperaturę i przeszedł badania lekarskie. Po zajęciach każdy zawodnik miał wykąpać się w oddzielnej kabinie prysznicowej, która później ma zostać zdezynfekowana.


Koniec zakażeń w Juventusie? Testy uspokoiły resztę drużyny

 

Niemiecka Bundesliga jest obecnie zawieszona z uwagi na rozprzestrzeniający się koronawirus. Na razie przerwa w rozgrywkach ogłoszona jest do 2 kwietnia, ale we wtorek władze ligi mają się znowu zebrać i wówczas ustalić kolejne kroki.

 

 

"W tej chwili jedyną informację jaką mamy to taka, że wracamy do gry 2 kwietnia. Nawet jeśli brzmi to nierealistycznie, musimy robić wszystko, by być gotowym na rozegranie tego meczu" - powiedział dyrektor sportowy VfL Wolfsburg Joerg Schmadtke.

 

Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, komu przekazali milion euro

 

Pandemia koronawirusa dotknęła cały świat. Obecnie jest ponad 350 tys. zarażonych, zmarło 15,3 tys. osób. W Niemczech zarażonych jest ok. 26,2 tys.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze