Klara Lewandowska strzeliła gola tacie! Zaprezentowali wspólną cieszynkę (WIDEO)

Piłka nożna
Klara Lewandowska strzeliła gola tacie! Zaprezentowali wspólną cieszynkę (WIDEO)
fot. Facebook

W obliczu pandemii koronawirusa Robert Lewandowski wraz z rodziną bierze udział w akcji #zostańwdomu. Piłkarz oraz jego żona już wcześniej ujawnili, jak radzą sobie z córką, która podobnie, jak rodzice spędza całe dnie w domu. Napastnik jakiś czas temu zamieścił zdjęcie, na którym widać, że jego córka Klara z tatą się nie nudzi. Teraz „Lewy” pochwalił się w sieci, jak dziewczynka, która w tym roku skończy trzy lata, strzela mu gola.

Anna i Robert Lewandowscy kolejny raz udowodnili, że w ich życiu pieniądze nie są najważniejsze. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski oraz jego żona postanowili przekazać milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. O swojej decyzji poinformowali w sobotę. Ponad cztery miliony złotych zostaną równo rozdzielone między polskie szpitale zakaźne, które obecnie zajmują się wyłącznie leczeniem osób zakażonych koronawirusem oraz przeprowadzają testy na jego obecność.

 

Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem

 

Bundesliga zawiesiła rozgrywki, tak jak niemal wszystkie ligi w Europie. Piłkarze muszą jednak dbać o formę i mają indywidualne plany treningowe. Lewandowski szlifuje kondycję w domowej siłowni, gdzie towarzyszy mu żona Anna oraz córka Klara.

 

Ponadto najlepszy polski piłkarz ma do dyspozycji duży ogród, gdzie na trawniku wraz z córką grają w piłkę. Podczas rodzinnego treningu Lewandowski wcielił się w bramkarza, a Klara na jego prośbę sprawdziła jego umiejętności bramkarskie. W pojedynku córki z ojcem górą była córka. Wideo można obejrzeć na Instagramie gwiazdy Bayernu.

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie