Krychowiak odpowiedział Bońkowi. "Rozmiar ma w życiu znaczenie"

Piłka nożna
Krychowiak odpowiedział Bońkowi. "Rozmiar ma w życiu znaczenie"
fot. CyfraSport
Zbigniew Boniek i Grzegorz Krychowiak podczas jednego ze zgrupowań reprezentacji Polski

Sportowcy są jedną z najbardziej kreatywnych grup walczących z nudą w czasach pandemii koronawirusa. Tym razem ciekawą zabawę z piłką zaproponował Zbigniew Boniek, któremu na Twitterze odpowiedział filmikiem Grzegorz Krychowiak. "Musi Pan Prezes wiedzieć, że rozmiar w życiu ma znaczenie" - napisał Krychowiak.

Kiedy lekarze walczą o życie pacjentów zakażonych koronawirusem, sportowcy czynią starania, by ludzie podziwiający ich na co dzień, zostawali w domach. W wielu przypadkach piłkarze, siatkarze czy lekkoatleci są autorytetami dla młodszych czy starszych osób. Dlatego często inspirują też siedzących w domach Polaków do różnych form ruchu.

 

Zobacz: Napoli wyceniło Milika. Zostanie najdroższym polskim piłkarzem?

 

Bardzo popularna w Internecie stała się ostatnio żonglerka papierem toaletowym. Dzięki niej użytkownicy sieci poznali między innymi polskiego "Messiego", który otrzymał potężną burę od swojej żony. Akcję z papierem rozpoczęli oczywiście piłkarze.

 

Zbigniew Boniek w ostatnim filmiku opublikowanym na jego Twitterze wziął pod pachę tradycyjną piłkę, choć mniejszych rozmiarów. Prezes PZPN zaproponował zabawę, w której ćwiczy się sprawność zarówno prawej, jak i lewej nogi. Przy okazji ćwiczymy również matematykę i pamięć, bo futbolówką żonglujemy w schemacie zaproponowanym przez Bońka.

 

Prezes PZPN tym samym rzucił wyzwanie Grzegorzowi Krychowiakowi, który nie pozostał dłużny sternikowi polskiej piłki. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa wziął jednak w swoje ręce i nogi piłkę "większego kalibru".

 

 

Krychowiak swój film opatrzył też wpisem następującej treści: "Musi Pan Prezes wiedzieć, że rozmiar w życiu ma znaczenie".

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze