Koronawirus: Piłkarski „pacjent zero” wyzdrowiał!

Piłka nożna
Koronawirus: Piłkarski „pacjent zero” wyzdrowiał!
fot. PAP
Koronawirus: Piłkarski „pacjent zero” wyzdrowiał!

11 marca okazało się, że piłkarz Hannoveru 96 - Timo Huebers został zakażony koronawirusem. Niemiec przez dwa tygodnie przechodził domową kwarantannę. Teraz jego klub poinformował, że Huebers jest zdrowy.

Środkowy obrońca drugoligowej drużyny, najprawdopodobniej zakaził się koronawirusem podczas imprezy w Hildesheim. Gdy tylko usłyszał, że był na niej z osobą zakażoną wirusem - momentalnie skierował się do lekarza. To wtedy dowiedział się, że również jest chory.

 

Francuski dziennikarz ujawnił wynik testu Mbappe na obecność koronawirusa

 

23-latek bardzo łagodnie przechodził chorobę. Kilka dni temu Huebers otrzymał zgodę na rozpoczęcie lekkich treningów we własnym mieszkaniu. Teraz po raz pierwszy od ponad dwóch tygodni będzie mógł z niego wyjść, ponieważ dwa ostatnie testy dały wynik negatywny. Obrońca jest już oficjalnie zdrowy. – Już nie mogę się doczekać, by pójść pobiegać i normalnie się poruszać – wyznał piłkarz.

Po raz ostatni Huebers zagrał 6 marca w wyjazdowym meczu ligowym z FC Nuernberg, wygranym przez jego drużynę 3:0. Zdobył w tym spotkaniu jedną z bramek.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze