Przejmujący wpis gwiazdy KSW. "Nastąpi chaos totalny"

Sporty walki
Przejmujący wpis gwiazdy KSW. "Nastąpi chaos totalny"
fot. KSW
Przejmujący wpis gwiazdy KSW. "Nastąpi chaos totalny"

Sytuacja panująca na świecie nie jest łatwa dla nikogo. 21 marca miała się odbyć gala KSW, na której planowany był występ Michała Materli. Gwiazdor organizacji w emocjonalnym wpisie podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie pandemii koronawirusa.

Rywalem byłego mistrza kategorii średniej miał być Patrik Kincl. Fani ostrzyli sobie zęby na to starcie, chcieli zobaczyć powrót Polaka na zwycięską ścieżkę. Ostatnią walkę przegrał bowiem przed czasem ze Scottem Askhamem. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Choć Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski robili wszystko, by wydarzenie odbyło się w Łodzi planowo, to jednak musieli odpuścić.

 

- Świat już nigdy nie będzie taki sam - napisał na Instagramie Materla. - Dojdziemy do momentu, kiedy nastąpi totalny CHAOS. Wtedy zacznie się nowy porządek! Obyśmy nie zmarnowali kolejnej szansy, bo to może być ostatnia. Ważne, żebyśmy w tych trudnych czasach pomagali sobie wzajemnie (...) - dodał.

 

 

Zapalenie płuc zwane COVID-19, które pojawiło się w Chinach pod koniec 2019. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła w związku z sytuacją 11 marca stan pandemii. W Polsce od 20 marca obowiązuje stan epidemii. Wprowadzono wiele restrykcji związanych z funkcjonowaniem instytucji, placówek, przekraczaniem granic.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze