Legia rozpoczyna aukcję. Do kupienia koszulki gwiazd

Piłka nożna
Legia rozpoczyna aukcję. Do kupienia koszulki gwiazd
Fot. Cyfrasport
Na aukcję trafiła m.in. koszulka meczowa Nemanji Nikolicia

Legia Warszawa uruchomiła właśnie aukcję charytatywną w ramach ogłoszonej niedawno akcji #GotowiDoPomocy. Do kupienia będą koszuli byłych stołecznych gwiazd m.in. Nemanji Nikolicia czy Sebastiana Szymańskiego.

W związku z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa Legia Warszawa poinformowała w czwartek, że wraz z wieloma partnerami, a także instytucjami, rozpoczyna kompleksową akcję pomocy dla osób starszych zamieszkałych na terenie Warszawy, ale też województwa mazowieckiego. Dzień później wicemistrzowie Polski ogłosili początek aukcji charytatywnej w ramach wspomnianej akcji #GotowiDoPomocy!
 
Do kupienia będą: koszulka meczowa Sebastiana Szymańskiego (obecnie Dynamo Moskwa) z autografem, koszulka meczowa Nemanji Nikolicia (dziś Fehervar FC) z autografem, koszulka Jarosława Niezgody (aktualnie Portland Timbers), a także trykoty Adama Hlouska (gra w Viktorii Pilzno) i Kaspera Hamalainena (obecnie FK Jablonec) z rozgrywek Ligi Mistrzów.
 
 
"#GotowiDoPomocy to pierwsza kompleksowa akcja pomocowa w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom  w czasie epidemii zainicjowana przez Legię” – informuje warszawski klub.
 
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Legia zajmuje aktualnie pierwsze miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie