UFC: Jak on to przetrwał?! Niesamowity powrót i nokaut legendy (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Jak on to przetrwał?! Niesamowity powrót i nokaut legendy (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Alistair Overeem (46-18-1 NC, 24 KO, 17 SUB) wygrał z Walten Harrisem (13-8-1 NC, 13 KO) na gali UFC.

Alistair Overeem (46-18-1 NC, 24 KO, 17 SUB) przetrwał ogromny kryzys w pierwszej rundzie walki z Walten Harrisem (13-8-1 NC, 13 KO). Holender był o krok od porażki, ale udało mu się dotrwać do gongu. Ostatecznie to on wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, pokonując rywala w drugiej odsłonie ich starcia.

Patrząc na przebieg pierwszej rundy, Overeem miał sporo szczęścia, że sędzia nie przerwał walki. Wydaje się, że były wszelkie podstawy ku temu, żeby wkroczyć do akcji i wskazać Harrisa jako zwycięzcę. Sędzia wykazał się jednak dobrym wyczuciem, gdyż pozwolił walczyć 39-latkowi dalej. Ten w drugiej rundzie pokazał, że nigdy nie można go skreślać. Znany z kapitalnej stójki Overeem trafiał celniej i ostatecznie Harris wylądował w parterze, gdzie został rozbity przez bardziej doświadczonego rywala.

 

Dla Overeema był to powrót na zwycięską ścieżkę po porażce w ostatniej walce. W grudniu zeszłego roku został znokautowany w pierwszej rundzie przez Jairzinho Rozenstruika. Po raz ostatni walka Overeema zakończyła się na punkty w 2017 roku podczas gali UFC 213. Holender pokonał wówczas większościową decyzją sędziów Fabricio Werduma.

 

Alistair Overeem (46-18-1 NC, 24 KO, 17 SUB) znokautował Walta Harrisa (13-8-1 NC, 13 KO) w drugiej rundzie.

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze