Wirtualna Akademia Piłkarska: „Dziekan” czaruje. Co to jest piłkarski bluetooth?

Piłka nożna
Wirtualna Akademia Piłkarska: „Dziekan” czaruje. Co to jest piłkarski bluetooth?
fot. Polsat Sport
Wirtualna Akademia Piłkarska: „Dziekan” czaruje. Co to jest piłkarski bluetooth?

W kolejnym odcinku Wirtualnej Akademii Piłkarskiej po raz drugi przeniesiemy się na podwórko Dariusza Dziekanowskiego. Były piłkarz m.in. Legii i Celtiku, przewodniczący Klubu Wybitnego Reprezentanta, mimo upływu lat, wciąż czaruje piłką. Co pokaże tym razem?

Dziekanowski dla reprezentacji Polski strzelił 20 goli w 63 meczach. W klubowej karierze zdobył 124 bramki. Zawsze był świetnym technikiem, z piłką potrafił zrobić wszystko. I choć od zakończenia jego kariery minęły 24 lata, to „Dziekan” wciąż jest w świetnej formie. Nie tylko tej komentatorskiej – bo przecież jest na stałe ekspertem Polsatu Sport, ale też piłkarskiej, co udowadnia w naszej „Wirtualnej Akademii”.

W swoim pierwszym, praktycznym „wykładzie” z piłką Dziekanowski zaczął od tego, jak prowadzić futbolówkę (możecie obejrzeć go TUTAJ). Jak ją czuć, pieścić, nawiązać z nią kontakt. Dziś dalsza część tego wykładu – będzie między innymi o tym, że zawodnik, a raczej jego głowa i piłka powinny być połączone niewidzialną nicią – takim futbolowym bluetoothem.

W drugiej części odcinka będzie to, co młodzi piłkarze lubią najbardziej, a w czym Dziekanowski był prawdziwym mistrzem czyli żonglerka. Prawa noga, lewa noga. Żonglerka w miejscu, na ziemi, w biegu, legendarna, piłkarska „zośka”. Będzie wszystko. Zapraszamy!

B, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze