PGE Skra nie rezygnuje ze swej legendy! Koszulki z Wlazłym już gotowe

Siatkówka
PGE Skra nie rezygnuje ze swej legendy! Koszulki z Wlazłym już gotowe
fot. Cyfrasport

Rozstanie Mariusza Wlazłego z PGE Skrą Bełchatów to jedno z najważniejszych wydarzeń obecnego okienka transferowego PlusLigi. Słynny atakujący w przyszłym sezonie zagra w Treflu Gdańsk, ale bełchatowski klub postanowił uhonorować swą legendę i wypuścił limitowaną edycję koszulek z jego podobizną.

Rok 2020 jest dla PGE Skry Bełchatów wyjątkowy, ponieważ klub świętuje 90-lecie. W największych sukcesach bełchatowian ogromny udział miał Mariusz Wlazły. Legenda PGE Skry Bełchatów znalazła się na limitowanej, okolicznościowej koszulce firmy JOMA, specjalnie zaprojektowanej z okazji 90. rocznicy powstania klubu.

 

Wlazły został ostatnio uznany najlepszym zawodnikiem 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki, wygrał również naszą zabawę "Giganci XXI wieku". Z klubem z Bełchatowa zdobył dziewięć tytułów mistrza Polski, siedem Pucharów Polski i cztery Superpuchary. Wywalczył też medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata.

 

Wlazły zdradził, kto jeszcze trafi z Bełchatowa do Gdańska!

 

Po 17 latach występów w PGE Skrze Bełchatów postanowił zmienić klub. Atakujący 1 lipca podpisze roczny kontrakt z Treflem Gdańsk. Do 30 czerwca obowiązuje umowa z klubem z Bełchatowa.

 

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji polskich siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry polskich siatkarek dostępne TUTAJ.

RM, Polsat Sport, skra.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie