Gigantyczne wymagania Tysona! Chce wielkich pieniędzy za walkę z Furym

Sporty walki
Gigantyczne wymagania Tysona! Chce wielkich pieniędzy za walkę z Furym
fot. PAP
Wielkie wymagania Tysona! Chce gigantyczną kwotę za walkę z Furym

Temat powrotu Mike'a Tysona ciągnie się już od kilku tygodni. Najnowsze doniesienia angielskich mediów mówią o tym, że były mistrz kategorii ciężkiej mógłby zmierzyć się z Tysonem Furym. Problemem jest jednak wysokość wynagrodzenia.

Chodzi bowiem o... 500 milionów funtów! Fury potwierdził w rozmowie z "The Mirror", że obóz Tysona odezwał się do niego, jednak nigdy nie doszło do sfinalizowania rozmów. Zdaniem Anglika, jego potencjalny przeciwnik nie otrzymał satysfakcjonującej propozycji.

 

Zobacz także: Tyson kolejny raz imponuje formą. Co za szybkość! (WIDEO)

 

- Nic się nie wydarzyło. Miałem ofertę od ESPN na 10 milionów dolarów, by stoczyć walkę pokazową - ocenił Fury.

 

Zainteresowanie powrotem Tysona jest od kilku tygodni bardzo duże. Sam pięściarz regularnie podsyca atmosferę, publikując różne filmiki z treningów. Widać na nich niesamowitą szybkość i to, że pewnych rzeczy zdecydowanie nie zapomniał. Jakie miałoby to przełożenie na postawę w ringu? Wszystko wskazuje na to, że na razie się nie dowiemy.

 

Ponad dwa tygodnie temu Tyson miał odrzucić ofertę walki z legendą MMA Wanderleiem Silvą. Miało to być starcie na gołe pięści, a "Bestia" zarobiłaby około 20 milionów dolarów.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie