Marcin Możdżonek po raz kolejny został ojcem

Siatkówka
Marcin Możdżonek po raz kolejny został ojcem
fot. Cyfrasport
Marcin Możdżonek po raz drugi został ojcem.

Wielki dzień nastąpił w życiu Marcina Możdżonka. Były siatkarz reprezentacji Polski po raz drugi został ojcem. Wesołą nowiną podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Wiele dzieje się w ostatnim czasie w życiu 35-latka. Pod koniec czerwca ogłosił zakończenie przygody z siatkówką.

 

- Definitywnie i nieodwołalnie kończę karierę. Zrobiłem sobie bilans zysków i strat, porządnie wszystko przemyślałem i wyszło na to, że czas zawiesić buty na kołku – przyznał.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magiera: Pokolenia naznaczone złotem...

 

Po dwóch miesiącach od niezwykle ważnej decyzji w jego życiu, urodził mu się drugi syn. Co ciekawe, przyszedł na świat w dniu urodzin jego małżonki.

- Dziś o 4:20 nad ranem, moja ukochana małżonka dostała najlepszy urodzinowy prezent, jaki tylko można dostać - drugiego syna! Jesteśmy przeszczęśliwi! – napisał na Twitterze.

 

Możdżonek karierę rozpoczął w 2004 roku w AZS-ie Olsztyn. W trakcie swojej przygody z siatkówką reprezentował również barwy Skry Bełchatów, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, tureckiego Halkbaku, a także Cuprum Lubin i Resovii Rzeszów. Zasłynął również z występów w reprezentacji Polski. W ciągu dziewięciu lat rozegrał 242 mecze dla Biało-Czerwonych, z którymi zdobył m.in. złoty medal mistrzostw świata oraz Europy.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze