FEN 30: Robert Bryczek nowym mistrzem! Efektowny nokaut w piątej rundzie (WIDEO)

Sporty walki
FEN 30: Robert Bryczek nowym mistrzem! Efektowny nokaut w piątej rundzie (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Robert Bryczek pokonał Virgiliu Frasineaca w walce wieczoru gali FEN 30. Polak, który triumfował przez nokaut w piątej rundzie, sięgnął tym samym po pas mistrzowski w kategorii półśredniej.

Walka rozpoczęła się w stójce, gdzie Bryczek konsekwentnie obijał nogę rywala niskimi kopnięciami. Mocne obicie łydki sprawiło, że Mołdawianin zmienił pozycję i stał się groźny w stójce. Celniej trafiał jednak Bryczek i pierwsza runda z pewnością powędrowała na jego konto.

 

Zmiana pozycji sprawiła, że Bryczek zaczął obijać drugą łydkę i po chwili można było zauważyć, że również druga noga rywala jest już mocno obita. Polak w kolejnych minutach walczył bardzo zachowawczo, ograniczając się tylko do kopnięć. W ostatnich sekundach drugiej rundy niespodziewanie to zawodnik trenujący we Włoszech ruszył do ataku, chaotycznymi ciosami próbując trafić rywala.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 30: Kontrowersja w walce Anity Bekus i Izabeli Badurek. Zmiana werdyktu! (WIDEO)

 

Trzecia runda, podobnie jak wcześniejsze, toczyła się w stójce. Zarówno z ciosów Bryczka, jak i Frasineaca nic konkretnego jednak nie wynikało i nie robiły one większego wrażenia na rywalu. Czwarte starcie miało podobny przebieg. Bryczek kontrolował przebieg walki, ale nie podjął ryzyka w celu próby zakończenia pojedynku przed czasem.

 

 

Na dwie minuty przed końcem walki Bryczek trafił mocnymi ciosami i ruszył do ataku. W jednej z kolejnych akcji trafił zmęczonego rywala potężnym lewym sierpowym i znokautował Mołdawianina, sięgając tym samym po pas mistrzowski w wadze półśredniej.

 

 

Wcześniej mistrzem FEN był Andrzej Grzebyk, który przeniósł się do KSW.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie