TAURON Liga: DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Trwają rozgrywki TAURON Ligi. W środowe popołudnie na boisku w Legionowie pora na zaciętą batalię w ramach... 15. kolejki. Gospodynie DPD Legionovia Legionowo już teraz zagrają rewanżowy mecz z wicemistrzyniami kraju Developresem SkyRes Rzeszów. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Poprzednio oba zespoły spotkały się w Rzeszowie zaledwie kilka dni temu. Tam w szybkim trzysetowym meczu triumfowały podopieczne Stephane'a Antigi. To jedna z dwóch - obok E.LECLERC MOYA Radomki Radom - ekip, które nie przegrały jeszcze żadnego spotkania. Rzeszowianki plasują się na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

 

Zobacz także: Tauron Liga: Developres niezwyciężony. Zdecydowana wygrana rzeszowskiej drużyny

 

DPD Legionovia Legionowo w tym sezonie rozegrała cztery mecze. Bilans na ten moment to trzy wygrane i jedna porażka. W środę siatkarki Alessandro Chiappiniego będą miały utrudnione zadanie. Na boisko nie wyjdzie Olivia Różański, która podczas ostatniego spotkania w Hali Podpromie doznała urazu stawu skokowego.

 

W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się dwukrotnie i dwa razy wygrywały zawodniczki z Rzeszowa (najpierw 3:0, potem 3:2). Czy tym razem ekipie z Legionowa uda się przełamać złą passę? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze