Developres SkyRes Rzeszów w samoizolacji! Jeden przypadek koronawirusa w drużynie

Siatkówka
Developres SkyRes Rzeszów w samoizolacji! Jeden przypadek koronawirusa w drużynie
fot. PAP/EPA

Lider Tauron Ligi siatkarek Developres SkyRes Rzeszów poinformował, że w związku z jednym pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2 w zespole, najbliższe dni spędzi w samoizolacji. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki.

Treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna oraz pracownicy klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie drużyny zostaną ponownie poddani badaniu na obecność koronawirusa. Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki, a o kolejnych krokach będzie informować na bieżąco.


Zobacz także: Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z członków drużyny Gwardia Wrocław

 

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów bardzo dobrze rozpoczęły obecny sezon. W pięciu meczach odniosły pięć zwycięstw (#VolleyWrocław 3:1, Grot Budowlani Łódź 3:1, Joker Świecie 3:0, DPD Legionovia Legionowo 3:0 i 3:1). Ekipa trenera Stephane Antigi z kompletem punktów i bilansem setów 15–3 jest liderem tabeli Tauron Ligi.

 

RM, Polsat Sport, developres.rzeszow.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze