Bartosz Bednorz w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Bartosz Bednorz w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Pora na kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą Joanna Kaczor-Bednarska oraz Wojciech Drzyzga. Głównym tematem rozmów będą zbliżające się turnieje Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń. Omówimy także kontrowersyjne zachowanie Andrei Anastasiego oraz przeniesiemy się do Rosji, gdzie porozmawiamy z reprezentantem Polski Bartoszem Bednorzem. Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Na początku poruszymy kwestię rozgrywek Ligi Mistrzyń i połączymy się za pomocą Skype’a z prezesem Grupa Azoty Chemika Police Pawłem Frankowskim oraz prezesem ŁKS Commercecon Łódź Hubertem Hoffmanem. Obie ekipy TAURON Ligi mają być gospodarzami turniejów LM siatkarek. Nie zabraknie także rozmów o Jastrzębskim Węglu, który w czwartek awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów, pokonując na wyjeździe rumuńskie Arcada Galati.

 

ZOBACZ TAKŻE: Andrea Anastasi przeprosił Orczyka i kibiców

 

W kolejnej części magazynu przeniesiemy się do Rosji: Bożena Pieczko porozmawia z przyjmującym Bartoszem Bednorzem, który bryluje na parkietach Superligi. Omówimy też kontrowersyjne zachowanie Andrei Anastasiego podczas meczu pomiędzy VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa a Aluron CMC Wartą Zawiercie, łącząc się również z dyrektorem Działu Komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki Kamilem Składowskim.

 

Jak zwykle w stałym punkcie programu Marta Ćwiertniewicz przedstawi wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i TAURON Ligi. Już teraz zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl. Na koniec porozmawiamy o sprawach bieżących siatkarskiej ekstraklasy.


Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze