Leo Messi odejdzie z Barcelony? Ma zagrać w PSG!

Piłka nożna
Leo Messi odejdzie z Barcelony? Ma zagrać w PSG!
fot. PAP
Leo Messi odejdzie z Barcelony?

Niewykluczone, że Leo Messi po sezonie opuści Barcelonę. Jak podaje francuski dziennikarz Daniel Riolo z RMC, Argentyńczyk w przyszłym roku zostanie zawodnikiem Paris-Saint Germain. W klubie ze stolicy Francji mógłby ponownie stworzyć duet z Neymarem, który niedawno podkreślał, że chciałby jeszcze kiedyś zagrać w jednej drużynie z Messim.

Według informacji Riolo, Argentyńczyk wkrótce powinien przenieść się nad Sekwanę. Sprowadzenie Messiego ma być jednym z priorytetów PSG w letnim oknie transferowym.

 


Ponadto na przenosiny do Paryża sześciokrotnego zdobywcę Złotej Piłki namawia kilku zawodników mistrza Francji, w tym m.in. jego rodak Leandro Paredes. Poza tym w rozmowie z goal.com chęć ponownej współpracy z Messim wyraził Neymar, który przez kilka występował wraz Argentyńczykiem w Barcelonie.


- Najbardziej chciałbym ponownie móc grać razem z Leo Messim i cieszyć się tym. Jestem przekonany, że w przyszłym roku powinniśmy zrobić to ponownie - powiedział Brazylijczyk.

 


ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy miejsce pierwszego finału UEFA Conference League 


Latem wiele mówiło się na temat ewentualnego odejścia Leo Messiego z Barcelony. Argentyńczyk miał nawet żądać od klubu zezwolenia na transfer. Ostatecznie jednak 33-latek zdecydował się pozostać na Camp Nou, gdyż nie chciał odchodzić z klubu w nieprzyjemnych okolicznościach.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze