TAURON Liga: Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Energa MKS Kalisz i Enea PTPS Piła zmierzą się w meczu 12. kolejki TAURON Ligi. Obie drużyny nie zachwycają w swoich ostatnich starciach, ale w zdecydowanie gorszej sytuacji są pilanki, które zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Czy poprawią swój bilans w spotkaniu z kaliskim zespołem? Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.

W poniedziałek Energa MKS Kalisz podejmie Enea PTPS Piła w 12. kolejce TAURON Ligi. Dla siatkarek z Kalisza mecz domowy z najsłabszą drużyną na półmetku tego sezonu to szansa na pierwsze zwycięstwo od powrotu z kwarantanny. Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego po wyśmienitym początku sezonu nie mogą wrócić do swojej optymalnej formy, a lepszej okazji do przełamania niż mecz z ostatnią drużyną tabeli chyba nie będzie. Mimo wszystko pilanki nie zamierzają łatwo się poddać, choć wyniki pilskiej drużyny na przestrzeni sezonu wskazują raczej na szybki i niekorzystny przebieg spotkania.

 

Enea PTPS Piła ma koncie tylko jedną wygraną i cztery punkty w tym sezonie. To bardzo mało, szczególnie, że za nami już prawie połowa zaplanowanych spotkań. Utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej to w tym momencie jedyny cel jaki mają przed sobą pilanki, a do tego pilnie potrzebne są punkty. Słabsza forma rywalek może być decydującym czynnikiem, który pozwoli poprawić fatalny bilans klubu z zachodniej części kraju oraz choć na chwilę oddalić widmo spadku z TAURON Ligi.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie