Polsat Boxing Night 9: Kulisy gali (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Night 9: Kulisy gali (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Gala Polsat Boxing Night 9 już za nami.

Gala Polsat Boxing Night 9 już za nami. W walce wieczoru Michał Cieślak (20-1, 13 KO) pokonał Taylora Mabikę (19-7, 10 KO) przez TKO w szóstej rundzie. Kamera Polsatu Sport zajrzała za kulisy Polsat Boxing Night 9. Oto efekty.

Cieślak powrócił do ringu po porażce z Ilungą Makabu. Pięściarz z Radomia udanie powrócił na ścieżkę zwycięstw pokonując w szóstej rundzie przez TKO Mabikę. W co-main evencie gali Ewa Piątkowska (15-1, 4 KO) walczyła z debiutującą w zawodowym boksie Różę Gumienną (0-1). Sędziowie orzekli większościowe zwycięstwo "Tygrysicy". 

 

ZOBACZ TAKŻE: Rutkowski: Na pewno zobaczycie mnie jeszcze w boksie

 

Galę PBN do udanych z pewnością zaliczy Przemysław Runowski (20-1, 4 KO). "Kosiarz" zdominował Michała Syrowatkę (22-5, 7 KO) i zmusił narożnik rywala do poddania walki. Kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu do rekordu dopisał Jan Lodzik (5-0, 1 KO). "Iron" okazał się lepszy na pełnym dystansie od Damiana Tymosza (4-1-1, 2 KO). Warto odnotować, że na gali Polsat Boxing Night 9 wystąpił Marcel Materla. Syn Michała Materli jednogłośną decyzją sędziów pokonał Filipa Lewandowskiego.

 

Wydarzenie obfitowało w wielkie emocje i ciekawe walki. Zapraszamy do obejrzenia materiału zza kulis Polsat Boxing Night 9. 

 

Igor Marczak, mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie