EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PLK
W Energa Basket Lidze MKS Dąbrowa Górnicza podejmie PGE Spójnię Stargard.

W poniedziałkowej rywalizacji w Energa Basket Lidze PGE Spójnia Stargard z nowym trenerem, Markiem Łukomskim, zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza. Transmisja spotkania w Polsat Sport Extra.

Dla MKS to będzie kolejny mecz w ciągu kilku dni - jeszcze w czwartek rywalizował z Enea Zastalem BC Zielona Góra. Po słabszym początku sezonu zawodnicy trenera Alessandro Magro grają teraz zdecydowanie lepiej, zachowując szanse na play-off. PGE Spójnia z kolei przegrała niedawno z Legią Warszawa, a teraz postawiła na wzmocnienie ławki trenerskiej. Pierwszym szkoleniowcem został Marek Łukomski, a jego asystentem pozostanie Maciej Raczyński.

 

Do zespołu ze Stargardu niedawno dołączył Jerome Dyson, który ma świetne CV, ale swoich największych umiejętności jeszcze w Energa Basket Lidze nie pokazał. Może tym razem się uda? Jego rywalem będzie z pewnością Lee Moore, czyli zdecydowany lider ekipy z Dąbrowy Górniczej oraz Andy Mazurczak, który wraz z rozwojem sezonu radzi sobie coraz lepiej.

 

Zobacz także: EBL: Legia Warszawa pokonała Anwil Włocławek. Dariusz Wyka bohaterem końcówki

 

Amerykanie Nick Faust i Raymond Cowels są bardzo ważnymi elementami ofensywy PGE Spójni. Vytenis Cizauskas czy Elijah Wilson z pewnością będą mieli z nimi dużo pracy. Ważne może okazać się również to, jak przeciwko Michałowi Nowakowskiemu zagra wszechstronny Mateusz Kostrzewski.

 

 

Transmisja spotkania MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard o godz. 17.30 w Polsacie Sport Extra.

NP, Polsat Sport, PLK
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie