Tauron 1. Liga: Marcin Iglewski ponownie zasili barwy Krispolu Września

Siatkówka
Tauron 1. Liga: Marcin Iglewski ponownie zasili barwy Krispolu Września
fot. Cyfrasport

Po dwuletnim rozbracie z ligową siatkówką Marcin Iglewski ponownie zasili barwy Krispolu Września. Popularny "Igła" zdecydował się pomóc zespołowi w walce o utrzymanie.

– Marcin cały czas jest w wysokiej formie, od kilku dni trenuje z zespołem. Jest głody gry i swoim bogatym doświadczeniem wspiera młodszych kolegów. Został zgłoszony do rozgrywek i będzie do dyspozycji trenera już na najbliższy nasz mecz z MCKiS Jaworzno – powiedział prezes Krispolu Września Robert Wardak.

 

Zobacz także: Wielkie granie w Bełchatowie! Tie-break rozstrzygnął starcie PGE Skra – ZAKSA

 

Iglewski w grudniu skończył 40 lat. Związany był już z wrzesińskim klubem w latach 2011–18. W swoim ostatnim sezonie przyczynił się do zdobycia brązowego medalu 1. Ligi. W czasie swej kariery reprezentował również barwy klubów: KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice (2004–05), Trefl Gdańsk (2005–07), Joker Piła (2007–11) oraz KPS Siedlce (2018–19).

 

💣 Marcin Iglewski oficjalnie dołączył do zespołu! Igła występował w barwach pomarańczowych w latach 2011-2018. 🤝 Witamy ponownie na pokładzie!

Opublikowany przez Krispol Września Środa, 27 stycznia 2021

 

Krispol Września zajmuje obecnie 13. miejsce wśród piętnastu drużyn występujących w Tauron 1. Lidze siatkarzy. Drużyna ma na koncie 13 punktów, z osiemnastu dotychczasowych meczów wygrali cztery. Wyprzedzają ekipy BAS Białystok i MCKiS Jaworzno. Tracą natomiast aż sześć oczek do Lechii Tomaszów Mazowiecki. Przypomnijmy, że ekipy które zajmą trzy ostatnie miejsca w klasyfikacji końcowej fazy zasadniczej spadną z drugiego poziomu rozgrywek.

RM, Polsat Sport, krispolwrzesnia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze