KSW 58: Szymon Kołecki wygrał z Martinem Zawadą (WIDEO)

Sporty walki
KSW 58: Szymon Kołecki wygrał z Martinem Zawadą (WIDEO)
fot. Polsat Sport
KSW 58: Szymon Kołecki wygrał z Martinem Zawadą (WIDEO)

Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) pokonał Martina Zawadę (29-16-1, 18 KO, 5 Sub) podczas gali KSW 58. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów wypunktował znacznie bardziej doświadczonego rywala.

Przez pierwszą minutę obaj zawodnicy nie zadawali licznych ciosów, ale z czasem nieco się rozkręcili. Na 2,5 minuty przed końcem rundy Kołecki skutecznie obalił Zawadę, kontrolując pozycję z góry i zadając ciosy. Runda dla mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów.

Drugie starcie rozpoczęło się od celnych ciosów Zawady, jednak ponownie Kołecki skutecznie obalił zawodnika z Dusseldorfu. Ostatnie dwie minuty to walka w stójce, gdzie przewagę miał Zawada. Na koniec Kołecki raz jeszcze obalił rywala. Obaj zawodnicy na tym etapie starcia byli już bardzo zmęczeni.

ZOBACZ TAKŻE: KSW 58: Ogromna awantura po walce Musaev - Jurisić. Szokujące sceny w klatce! (WIDEO)

Pół minuty stójki w trzeciej rundy i ponowne obalenie w wykonaniu Kołeckiego, gdzie zdobył dosiad. I właśnie w takiej pozycji zdecydowaną większość decydującego starcia spędził podopieczny Mirosława Oknińskiego, wygrywając zarówno trzecią rundę, jak i cały pojedynek jednogłośną decyzją sędziów.

 Szymon Kołecki pokonał Martina Zawadę przez jednogłośną decyzję sędziów

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze