Ewa Bilan-Stoch wsparła WOŚP. Przekazała na licytację diadem z Gali Mistrzów Sportu

Inne
Ewa Bilan-Stoch wsparła WOŚP. Przekazała na licytację diadem z Gali Mistrzów Sportu
fot. Polsat Sport
Ewa Bilan-Stoch przekazała na licytację na rzecz WOŚP diadem, który był elementem jej stroju podczas Gali Mistrzów Sportu.

Co roku w styczniu odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kamil i Ewa Stochowie włączyli się do pomocy potrzebującym przekazując na licytację cenne przedmioty. Skoczek ofiarował fundacji swój kask, a jego małżonka diadem, który był elementem jej stroju podczas Gali Mistrzów Sportu.

Stoch znalazł się w najlepszej dziesiątce sportowców Polski w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. Gala odbywała się na początku stycznia, a skoczek tradycyjnie w tym okresie rywalizował w konkursach Pucharu Świata. Statuetkę dla "Orła z Zębu" za zajęcie trzeciego miejsca odbierała jego żona Ewa.

 

 

Strój Bilan-Stoch wzbudził ogromne zainteresowanie. Była bowiem ubrana w długą błękitną suknię, a na głowie miała diadem. Wyglądała jak Elsa z filmu animowanego "Kraina lodu". Po zakończeniu gali wytłumaczyła, skąd wziął się pomysł na kreację.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe przeliczniki w skokach narciarskich? "Można dołożyć..."

 

- Mąż troszkę mi to zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elsą z "Krainy lodu". Powiedziałam mu: "No to zobaczysz swoją Elsę" - zdradziła.

 

Teraz diadem, który tak bardzo zaciekawił widzów i internautów może trafić w ręce każdego. Bilan-Stoch przekazała go bowiem na licytację, z której zysk trafi do potrzebujących.

 

 

Wielkie serce pokazał też skoczek, ofiarując fundacji swój kask.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie