Sensacyjny powrót Aleksandara Atanasijevicia do PlusLigi?!

Siatkówka
Sensacyjny powrót Aleksandara Atanasijevicia do PlusLigi?!
fot. Cyfrasport
Aleksandar Atanasijević podczas meczu Perugia - Skra.

Jak podaje włoski dziennikarz Gian Luca Pasini, Aleksandar Atanasijević może wrócić do PGE Skry Bełchatów. Serb występował już w polskim klubie w latach 2011-2013.

O możliwym powrocie Astanasijevicia donosi Pasini, który zaznacza, że Serb ma za sobą kiepski sezon, a kontrakt słynnego siatkarza wygasa po obecnych rozgrywkach. Dodatkowo jego aktualny klub, Sir Safety Conad Perugia lada chwila zakontraktuje innego atakującego - Macieja Muzaja. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że kapitan opuści klub prowadzony przez Vitala Heynena i wróci do Polski.

"Bełchatów przyjąłby go z otwartymi rękoma" - pisze Pasini.

Atanasijević w barwach Skry występował w latach 2011-2013. Był to jego pierwszy zagraniczny klub - do Polski trafił z rodzimego Partizana Belgrad. W utytułowanym polskim zespole zazwyczaj pełnił rolę zmiennika Mariusza Wlazłego i w 2013 roku przeniósł się do Perugii, gdzie występuje do dziś.

 

ZOBACZ TAKŻE: Muzaj nie pogra w Perugii? Ma być dopiero trzecią opcją!


29-latek ma na swoim szereg sukcesów zarówno jeśli chodzi o karierę klubową, jak i reprezentacyjną. W barwach Perugii zdobył między innymi mistrzostwo Włoch czy krajowy Superpuchar, a jako reprezentant Serbii sięgnął dwukrotnie po złoto w mistrzostwach Europy czy w Lidze Światowej w 2016 roku.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie