Kolejny sukces Aleksandra Śliwki. Zdobył tytuł magistra

Siatkówka
Kolejny sukces Aleksandra Śliwki. Zdobył tytuł magistra
fot. wsiz.edu.pl
Aleksander Śliwka na piątkę obronił pracę magisterską.

Ostatnie miesiące należą do Aleksandra Śliwki. Zawodnik Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zgarnia pochwały, nagrody, wyróżnienia i oceniany jest wręcz "jednym z najciekawszych kąsków wśród przyjmujących w PlusLidze". Nadeszła pora na kolejny sukces, ale tym razem niesportowy - 25-latek na piątkę obronił pracę magisterską.

Zdobyciem tytułu Śliwka pochwalił się w mediach społecznościowych.

 

"Ostatnia wizyta w Rzeszowie była udana nie tylko ze względu na mecz, była to również okazja do odebrania dyplomu ukończenia studiów magisterskich" - napisał reprezentant Polski, który w swojej pracy dokonał analizy działań marketingowych jednego z klubów siatkarskich w Polsce.

 

To był podwójny sukces, bo tego samego dnia przyjmujący razem z ekipą pokonał w meczu ligowym 3:0 Asseco Resovię Rzeszów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksander Śliwka (@aleksander.sliwka)

 

Śliwka rozpoczął studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie w roku akademickim 2015/16. W 2018 roku obronił pracę licencjacką na temat zasad żywienia i przygotowania hoteli dla siatkarzy w trakcie sezonu ligowego. Z kolei w roku akademickim 2018/2019 otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe.

 

- Aleksandra Śliwkę jako studenta cechowała wysoka samodyscyplina, charakterystyczna dla sportowców. Potrafił pogodzić wiele obowiązków i osiągnąć dobre wyniki w nauce. W kontaktach bezpośrednich okazał się osobą niezwykle skromną i darzącą dużym szacunkiem Uczelnię i jej pracowników - przyznała dr Agata Gemzik-Salwach, Dziekan Kolegium Zarządzania i Promotor pracy magisterskiej.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie