PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W niedzielę zostanie rozegrany mecz Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Jeśli goście wygrają za trzy punkty, to zapewnią sobie drugie miejsce w sezonie zasadniczym. Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

Do końca sezonu zasadniczego PlusLigi pozostały trzy kolejki. Jastrzębski Węgiel zajmuje obecnie drugie miejsce, mając trzy punkty przewagi nad trzecim Treflem Gdańsk, który rozegrał jednak jeden mecz więcej. W przypadku zwycięstwa za trzy punkty podopieczni Andrei Gardiniego przypieczętują drugą pozycję w sezonie zasadniczym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze

 

Gospodarze zajmują przedostatnią pozycję w tabeli i walczą już jedynie o prawo gry o miejsca 9-12. Będzie to ich ostatni domowy mecz w sezonie zasadniczym, więc tym bardziej będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

 

- Doskonale wiem, że Radomiu zawsze ciężko się gra, ale będziemy faworytem i jestem przekonany, że sięgniemy po trzy punkty i to drugie miejsce będzie dla nas - powiedział rozgrywający Jastrzębskiego Węgla Lukas Kampa.

 

Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:30.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze