MŚ Oberstdorf 2021: Polska bez Stocha w konkursie drużyn mieszanych

Zimowe
MŚ Oberstdorf 2021: Polska bez Stocha w konkursie drużyn mieszanych
Fot. PAP
Kamil Stoch nie wystąpi w niedzielnym konkursie drużyn mieszanych.

Znamy skład reprezentacji Polski na konkurs drużyn mieszanych mistrzostw świata w Oberstdorfie. W niedzielnych zawodach wystąpią Anna Twardosz, Piotr Żyła, Kamila Karpiel i Dawid Kubacki. To oznacza, że w polskim składzie zabraknie m.in. Kamila Stocha.

Wiemy już kto wystąpi w niedzielnym konkursie drużyn mieszanych mistrzostw świata w Oberstdorfie. Polski Związek Narciarski podał kadrę, która będzie rywalizować o tytuł najlepszej reprezentacji globu. Jest jedna niespodzianka - w składzie zabraknie Kamila Stocha.


ZOBACZ TAKŻE: Piotr Żyła mistrzem świata!


Jeden z najlepszych polskich skoczków zaliczył słaby występ w sobotnim konkursie indywidualnym na skoczni normalnej. Stoch był dopiero na 22. miejscu. Znacznie lepiej spisali się Dawid Kubacki (5. miejsce) oraz Piotr Żyła (1. miejsce i tytuł mistrza świata) i to oni znaleźli się w kadrze powołanej na niedzielne zawody mieszane. Wśród kobiet powołanie dostały Anna Twardosz i Kamila Karpiel.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Cała Polska gratuluje Żyle! Zobacz reakcje na sukces Polaka


Konkurs drużyn mieszanych zaplanowano na niedzielę od godz. 17:00. Relację i wyniki na żywo z niedzielnych zawodów będzie można śledzić na Polsatsport.pl.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie