Wielka ambicja nie wystarczyła. Siatkarki Grot Budowlanych nie mogły powstrzymać łez po porażce (WIDEO)

Siatkówka
Wielka ambicja nie wystarczyła. Siatkarki Grot Budowlanych nie mogły powstrzymać łez po porażce (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Wielka ambicja nie wystarczyła. Siatkarki Grot Budowlanych nie mogły powstrzymać łez po porażce (WIDEO)

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź odpadły w ćwierćfinale zmagań o mistrzostwo Tauron Ligi w sezonie 2020/2021. Po zakończonym spotkaniu z Grupa Azoty Chemikiem Police widać było, co oznacza dla nich ta porażka. Niektórym siatkarkom nie udało się powstrzymać łez.

Siatkarki Grot Budowlanych przegrały pierwsze spotkanie z Grupą Azoty Chemik Police 1:3, więc w kolejnym meczu musiał grać o wygraną. Tak też się stało, tyle że rywalki były tego dnia bardzo dobrze dysponowane. Wygrały po trzysetowym boju, który za każdym razem rozstrzygał się w końcówkach, dzięki czemu wywalczyły awans do półfinału Tauron Ligi.

 

Zobacz także: Radomka wygrała w Legionowie! Półfinalistę wyłoni trzeci mecz

 

Statuetkę dla najlepszej zawodniczki odebrała Martyna Grajber i już po chwili razem z koleżankami rozpoczęła wielką radość. W zupełnie innych nastrojach znajdowały się ich rywalki. Kamery Polsatu Sport uchwyciły m.in. wzruszoną Veronikę Jones-Perry. Również Zuzanna Górecka nie mogła pogodzić się z porażką, co świadczy o wielkiej ambicji tej młodej siatkarki, która jak zwykle trzymała wysoki poziom na parkiecie. Widać było, ile dla niej znaczy gra w siatkówkę.

 

 

Drugi mecz ćwierćfinałowy:

 

Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

 

Stan rywalizacji play off (do dwóch zwycięstw): 2-0 dla Chemika, który awansował do półfinału.

 

Grot Budowlani Łódź: Weronika Centka, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Veronica Jones-Perry, Małgorzata Lisiak, Julia Nowicka - Maria Stenzel (libero) - Paulina Damaske, Justyna Kędziora, Anna Lewandowska.

 

Grupa Azoty Chemik Police: Indy Baijens, Jovana Brakocevic-Canzian, Martyna Grajber, Agnieszka Kąkolewska, Marlena Kowalewska, Olga Strantzali - Paulina Maj-Erwardt (libero) - Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie