TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Zarówno Grot Budowlani Łódź, jak i BKS BOSTIK Bielsko-Biała ulegli rywalom w ćwierćfinałach. Porażka w pierwszym etapie fazy play-off to jeszcze nie koniec rywalizacji w tym sezonie. Bez wątpienia obie ekipy chciałyby zakończyć zmagania zwycięstwem i będą miały ku temu świetną okazję w spotkaniach o piąte miejsce w TAURON Lidze. Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała na Polsatsport.pl.

Mimo wielkich starań i walki podopiecznie Bartłomieja Piekarczyka w ćwierćfinale dwukrotnie uznały wyższość ŁKS Commercecon Łódź 1:3. Z kolei siatkarki z Łodzi uległy kolejno 3:1, 3:0 pretendentowi do złotego medalu - Grupa Azoty Chemikowi Police. W obu starciach nie brakowało ambicji i łez, ale ostatecznie to mistrzynie Polski trafiły do najlepszej czwórki TAURON Ligi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: Pierwszy mecz półfinałowy dla Chemika

 

W tym sezonie Grot i BKS mierzył się ze sobą dwukrotnie. W pierwszym starciu rundy zasadniczej zespół z Łodzi triumfował 3:1, natomiast w rewanżu w Bielsku-Białej po długiej batalii wygrał 3:2.

 

W trakcie ostatnich pięciu lat obie drużyny spotkały się 11 razy. Osiem zwycięstw padło łupem łodzianek, a trzy bielszczanek. Czy siatkarkom z Bielska-Białej uda się poprawić bilans i pokonać ŁKS na terenie rywala? Przekonamy się wieczorem. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze