Roman Kołtoń: Bjelica był najwyżej opłacaną osobą w Lechu Poznań

Piłka nożna
Roman Kołtoń: Bjelica był najwyżej opłacaną osobą w Lechu Poznań
fot. Cyfrasport
Nenad Bjelica był najwyżej opłacaną osobą w Lechu Poznań.

W ostatnim wydaniu Cafe Futbol jednym z głównych wątków były zmiany w sztabach szkoleniowych polskich klubów. Jednym z nazwisk, nad którym pochylili się eksperci w studiu, był Nenad Bjelica. - Chorwat był najwyżej opłacanym trenerem w Polsce, a co więcej według moich informacji to najlepiej opłacany człowiek w Lechu - powiedział Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu"

Bjelica został pierwszym szkoleniowcem Lecha Poznań w 2016 roku. Dwa lata później Chorwat został zwolniony po serii porażek "Kolejorza". - Bjelica był najwyżej opłacanym trenerem w Polsce, a co więcej według moich informacji to najlepiej opłacany człowiek w Lechu. Nie było piłkarza, który zarabiał takie pieniądze jak on. Jego pensja wynosiła 30 tysięcy euro, dopiero Gytkjaer jak przyszedł, zarabiał 40 tysięcy euro - powiedział Kołtoń, analizując życiorysy ostatnich szkoleniowców Lecha.

 

ZOBACZ TAKŻE: PKO BP Ekstraklasa: Remis w spotkaniu Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław

 

Po dwuletniej, nie do końca udanej przygodzie z Lechem, Bjelica przeniósł się do Chorwacji, gdzie przejął stery Dinama Zagrzeb. Spędził tam dwa lata i następnie został trenerem NK Osijek.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

 

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze