UFC: Conor McGregor odpowiedział na zarzuty Dustina Poiriera i... odwołał walkę

Sporty walki
UFC: Conor McGregor odpowiedział na zarzuty Dustina Poiriera i... odwołał walkę
Fot. Polsat Sport
Conor McGregor miał zmierzyć się z Dustinem Poirierem 10 lipca.

Konflikt linii Dustin Poirier - Conor McGregor przybiera na sile. Po oskarżeniach "Diamonda" o złamanie złożonej obietnicy, Irlandczyk stwierdził, że ich zaplanowana na lipiec walka została odwołana. Ponadto "The Notorious" zaznaczył, że jego rywalem będzie ktoś inny.

Kilka dni temu Poirier oskarżył McGregora o to, że mimo złożonej przed ich styczniowym starciem obietnicy, nie wpłacił pieniędzy na jego fundację "The Goog Fight". Zawodnik z Dublina odpowiedział na zarzuty twierdząc, że nie otrzymał ze strony Poiriera informacji na temat tego, jak spożytkowane zostaną pieniądze i dlatego nie dokonał przelewu. Amerykanin z kolei stwierdził, że sztab McGregora nie odpowiadał na maile i zapytania w tej sprawie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor nie dotrzymał słowa w sprawie akcji charytatywnej? 

 

Wydawało się, że idealnym sposobem na wyjaśnienie konfliktu będzie stoczenie pojedynku w klatce. Irlandczyk poinformował jednak za pośrednictwem Twittera, że wobec oskarżeń ze strony Poiriera nie zamierza z nim walczyć. Termin 10 lipca pozostaje nadal aktualny dla byłego podwójnego mistrza UFC, który zaznaczył, że może wtedy zmierzyć się z innym rywalem. 

 

Ponadto 32-latek nie szczędził cierpkich słów pod adresem byłego oponenta. 

 

 

"Ty głupi wieśniaku bez mózgu. 500 tysięcy dolarów bez żadnego planu? Na pewno, trzymaj się cieplutko, głupcze. Musisz być nowy w temacie pieniędzy. Swoją drogą walka jest odwołana. Zamierzam walczyć z kimś innym. Powodzenia na starym kontrakcie dzieciaku" - napisał "The Notorious". 

 

Lipcowe starcie pomiędzy McGregorem a Poireierem miało być finałem trylogii. Pierwszy pojedynek w 2014 roku wygrał Irlandczyk, zaś w rewanżu w styczniu 2021 roku górą był Amerykanin. Na ten moment trzecie starcie między obydwoma zawodnikami stoi pod znakiem zapytania. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze