Grzegorz Krychowiak piłkarzem meczu! Gol i asysta Polaka w spotkaniu z FK Rostów

Grzegorz Krychowiak strzelił gola i zaliczył asystę w meczu z FK Rostów.

Grzegorz Krychowiak zdobył gola i miał asystę, a jego Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z FK Rostów 4:1 w meczu 26. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Piłkarz reprezentacji Polski w tym sezonie zdobył jak na razie siedem bramek w ligowych rozgrywkach.

Krychowiak w sobotę wpisał się na listę strzelców w 65. minucie, gdy wykorzystał rzut karny. Potem zaś w 90. minucie asystował przy trafieniu Edera. Boisko opuścił tuż przed końcem spotkania, w doliczonym czasie gry.

Całe spotkanie w barwach Lokomotiwu rozegrał Maciej Rybus.

Ekipa gości od 52. minuty występowała w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Armin Gigovic.