Serie A1: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na trzecie starcie finałowe włoskiej Serie A1. Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Sir Safety Conad Perugia, która już pod wodzą nowego trenera walczy o mistrzostwo. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Walka o tytuł nie zaczęła się dobrze dla siatkarzy z Perugii. Choć w pierwszym spotkaniu nie brakowało emocji, podopieczni (jeszcze) Vitala Heynena polegli 1:3.

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję klubu. Zaledwie dzień później świat siatkarski obiegła informacja o zwolnieniu Heynena, którego zastąpił dotychczasowy asystent Carmine Fontana.  

 

Zobacz także: Kulisy zwolnienia Heynena. „To miał być szok”, teraz czas na Grbicia?

 

Roszady w klubie i przywrócenie na boisko pomijanego przez Belga Aleksandara Atanasijevicia przyniosły efekty. W kolejnym starciu finałowym ekipa z Umbrii pokonała rywali, a do wygranej poprowadził ją Wilfredo Leon, który zdobył 38 punktów. Na parkiecie pojawił także Maciej Muzaj jednak jego udział w triumfie był marginalny.

 

Gra toczy się dalej. W środę na włoskich siatkarzy czeka kolejny mecz finałowy, który mocno przybliży jedną z ekip do końcowego triumfu. To spotkanie nie wyłoni jednak nowego mistrza, bo gra toczy się do trzech wygranych.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze